ZGŁOŚ SIĘ NA WARSZTATY DZIENNIKARSKIE!
 
Miejski Dom Kultury w Barcinie ogłasza nabór na warsztaty dziennikarskie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 11 stycznia o godz. 17.00 w MDK w Barcinie. Zapraszamy osoby powyżej 13 roku życia.
 
Warsztaty poprowadzi Joanna Bejma, dziennikarka z piętnastoletnim stażem, która pracowała w lokalnych i regionalnych gazetach.
- Praca dziennikarza i fotoreportera jest niezwykle interesująca, uczestnikom warsztatów pokażę więc świat mediów od kuchni. Zobaczymy, jak pracuje się w redakcjach, jak powstają gazety czy programy telewizyjne.
Będzie to świetna okazja do spotkań z ciekawymi ludźmi, dziennikarzami, fotografami, którzy zdradzą tajniki swojej pracy, a przy okazji nauczą wielu przydatnych rzeczy.
Nie zabraknie oczywiście zajęć w plenerze, podczas których będziemy robili zdjęcia. Serdecznie zapraszam - mówi Joanna Bejma.

- Warsztaty będę doskonałą okazją, by poznać tajniki pracy dziennikarskiej, a przy okazji nauczyć się robienia dobrych zdjęć - dodaje prowadząca warsztaty. Każdy, kto chciałby nauczyć się lub podszkolić w fachu dziennikarsko - fotograficznym, może przynieść własny aparat, ale nie jest to wymóg konieczny.

szukaj

Najnowszy nr Pogłosu Barcina

na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

nasz adres

Miejski Dom Kultury w Barcinie

ul. Artylerzystów 8

88-190 Barcin

tel. 664 552 946

 

dyrektor MDK: 600 481 386

email: kulturabarcin@o2.pl

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd